Znakomita Optyka
Krystalicznie czysty obraz z niezwykłym odwzorowaniem kolorów idą ramię w ramię z doskonałą apochromatyczną optyką i ultra jasnym współosiowym oświetleniem.

Mikroskopy SOM® zapewniają krystalicznie czysty trójwymiarowy obraz z dużą głębią ostrości i niezwykłym odwzorowaniem kolorów o wysokim CRI. Nawet najmniejsze detale są wyraźnie widoczne. Zapewnia to maksymalną kontrolę w obszarze roboczym - idealny warunek niezawodnej diagnozy.

Opcjonalny manualny precyzyjny przesuw regulacji ostrości 40 mm pozwala wygodnie ustawić ostrość na żądanym obszarze i znaleźć właściwą odległość roboczą bez konieczności zmiany preferowanej pozycji.

Mikroskopy egzaminacyjne Kaps ENT mogą być dostarczane z różnymi systemami oświetleniowymi:

  • Oświetlenie halogenowe - źródło zimnego światła emituje światło o znacznie zredukowanym komponencie podczerwieni. Wysoka intensywność światła w widmie widzialnym gwarantuje doskonałą widoczność nawet najmniejszych szczegółów.
  • Oświetlenie LED - Temperatura kolorów o wysokim kontraście w opcjonalnym oświetleniu LED jest bardzo podobna do światła dziennego. Czynnik ten, jak również  równomierne oświetlenie pola widzenia, przyczyniają się do niemęczącej pracy. Inne zalety to długi okres użytkowania wynoszący około 50 000 godzin i niskie zużycie energii. Ponadto oświetlenie LED generuje bardzo niewiele ciepła i jest wyjątkowo ciche. Oświetlenie LED można zintegrować z ramieniem manewrowym lub zamontować w głowicy mikroskopu.

Mikroskopy laryngologiczne ENT SOM® dostępne są w trzech wersjach montażowych:

SOM® 22 - montowany do ściany lub unitu ENT

SOM® 32 - montowany do sufitu

SOM® 62 – na podstawie jezdnej

 

  

loading...
Wyślij wiadomość
Napisz email