1170x448-toheight-90-kaps_2
KRAKDENT2024
Surgitel-Webpage Banner-1170x448
geristore-main
KRAKDENT2024-2
gabinet-main-page
Lares_Slider
final-glowna
Previous Next

Wszechstronny mikroskop z 5-stopniową zmianą powiększenia

Doskonały obraz daje widoczną różnicę
Mikroskop stomatologiczny Kaps SOM © 4dent 100 zapewnia ostry, krystalicznie czysty obraz w naturalnych kolorach i szczegółach w wysokiej rozdzielczości. Mikroskop jest wyposażony w 5-stopniową apochromatyczną głowicę zmiany powiększenia. Jest również wyposażony w ograniczenie oświetlanego pola regulowane płynnie, dzięki czemu tkanki wokół leczonego obszaru nie są niepotrzebnie podrażniane oraz personel asystujący nie jest oślepiany przez szeroką mocną wiązkę światła widoczną w polu zabiegowym. Pomarańczowy filtr pomaga skutecznie blokować promienie UV, mogące prowadzić do przedwczesnego utwardzania podczas nakładania wypełnień kompozytowych.

Zintegrowane bezwentylatorowe oświetlenie LED
Temperatura barwowa oświetlenia LED bardzo przypomina światło dzienne. Zapewnia wysoką luminescencję i doskonałe odwzorowanie kolorów, co gwarantuje mniej męczącą pracę. Ponieważ oświetlenie jest zintegrowane z mikroskopem, system funkcjonuje całkowicie bez światłowodów. Koszty uzupełniające, takie jak naprawa uszkodzonych światłowodów lub wymiana żarówek, należą już do przeszłości. System oświetlenia nie wywołuje żadnych przeszkadzających dźwięków wentylatora i generuje jedynie niewiele ciepła pomimo dużej intensywności światła.

Ergonomiczna budowa to ergonomiczna praca
Ponieważ mikroskop jest wyposażony w długie ramię manewrowe, dentysta ma do dyspozycji duży obszar roboczy z maksymalną swobodą ruchów i nieograniczonym dostępem do pacjenta. Opcjonalny moduł ergo 45° jest idealnym rozwiązaniem w eliminowaniu i zapobieganiu bólom szyi i pleców. Wszystkie ruchy mikroskopem są wykonywane przy minimalnym wysiłku.

Wszystkie kable połączeniowe są zintegrowane wewnątrz obudowy mikroskopu, co gwarantuje łatwe i skuteczne czyszczenie. Model dostępny jest w trzech wersjach: jezdnej, sufitowej oraz ściennej.

Wyposażenie modelu SOM4dent 100

  • 5-stopniowa skokowa zmiana powiększeń
  • Tubus uchylny 0-210° z okularami 12,5x
  • Obiektyw f = 250 mm z mikro regulacją (12mm)
  • Ograniczenie oświetlanego pola zabiegowego do śr. 1 cm
  • Filtr pomarańczowy 
  • Obustronne regulowane rękojeści
  • Zintegrowane bezwentylatorowe oświetlenie LED
loading...