G A B I N E T
S T O M A T O L O G I C Z N Y

lek.stom. Monika Minor
specjalista II° protetyki

wraz z zespołem
lekarzy specjalistów


Jest oczywistym dla nas wszystkich, że ludziom uśmiechniętym żyje się lepiej: łatwiej osiągają sukcesy, łatwiej nawiązują kontakty, lepiej radzą sobie z problemami. Tej uniwersalnej prawdy doświadczamy na każdym kroku: w domu, w pracy czy na spacerze. Niestety, nie każdy może pozwolić sobie na spontaniczny uśmiech. Ci z nas, których uśmiech promienieje zdrowiem, śmieją się o wiele częściej i chętniej niż osoby, których uśmiech, w wyniku zaniedbania lub choroby został zniszczony. Co mają więc począć ci ostatni? Czy mają na zawsze przestać się śmiać? Zdecydowanie nie. Współczesna stomatologia jest w stanie przywrócić blask zdrowego uśmiechu każdemu.

W naszym gabinecie stomatologicznym, lekarze specjaliści, wykorzystując najnowsze osiągnięcia techniki medycznej oraz wprowadzając najnowsze, sprawdzone i skuteczne metody, zajmują się kompleksowym leczeniem uzębienia, począwszy od profilaktyki, przez leczenie chorób przyzębia, leczenie zachowawcze przy bardzo oszczędnym preparowaniu ubytków, leczenie kanałowe nawet bardzo zniszczonych zębów i reendodoncję (ponowne leczenie kanałowe) zębów ze źle wypełnionymi kanałami lub w których pozostawione są złamane narzędzia, a skończywszy na kosmetycznych uzupełnieniach protetycznych, w tym również odbudowie protetycznej na implantach. Zabiegi stomatologiczne wykonywane są przy użyciu profesjonalnych lup zabiegowych i specjalistycznych mikroskopów stomatologicznych, które pozwalają lekarzowi na wczesne wykrycie nawet najmniejszych, niewidocznych gołym okiem ubytków, jednocześnie zapewniając najwyższy poziom precyzji oraz skuteczność zabiegów.
Pomimo olbrzymich możliwości, jakie oferuje współczesna stomatologia, zawsze radzimy, aby nie odkładać wizyty u stomatologa na później; zwlekając z wizytą w gabinecie marnujemy czas i pieniądze, a przede wszystkim własne zdrowie.

lek. stom. Monika Minor