• Marzysz o pięknych, białych zębach?
 • Pragniesz przywrócić naturalny blask swojego uśmiechu?
 • Chcesz odmienić swój wygląd?

T E R A Z   J E S T   T O   M O Ż L I W E !

Przedstawiamy System Wybielania LUMIBRITE firmy Den-Mat® - najbardziej efektywny i skuteczny system do profesjonalnego wybielania w gabinecie lub w domu, całkowicie bezpieczny dla zębów i dziąseł.

Specjalna formuła sprawi, że Twoje zęby będą olśniewająco białe, a sam efekt wybielania długotrwały. Fluor zawarty w preparacie LUMIBRITE pomoże chronić Twoje zęby, a ochronny preparat Desensitize wyeliminuje ryzyko wystąpienia nadwrażliwości zębów.


przed zabiegiem

po zabiegu

K T O   M O Ż E   P O D D A Ć   S I Ę   Z A B I E G O W I   W Y B I E L A N I A ?

Zabiegowi wybielania może poddać się każdy, kto nie jest zadowolony z koloru swoich zębów. Zarówno żółte, przebarwione jak i martwe zęby ulegną wybieleniu, należy jednak pamiętać, że wypełnienia (plomby, korony) w zębach nie zmienią koloru. Z tego powodu zaleca się wymianę wypełnień w celu kolorystycznego dopasowania ich do wybielonych zębów. Wymiany wypełnień należy dokonać dopiero po zabiegu wybielania.

Koniecznie poproś o radę swojego lekarza dentystę, jeśli:

 • jesteś w ciąży lub karmisz piersią
 • masz ubytki lub stan zapalny dziąseł
 • masz skłonność do alergii
 • nie masz ukończonego 16 roku życia

Wybierz sposób odpowiedni dla Ciebie!

Dostosuj metodę do własnych potrzeb i własnego stylu życia. Pamiętaj, że każda z tych metod jest bezpieczna, eliminuje nadwrażliwość zębów i zapewnia lśniący biały uśmiech na długi czas!

C Z Y M   J E S T   W Y B I E L A N I E   G A B I N E T O W E ?

Wybielanie gabinetowe to najszybszy i najbardziej efektywny sposób wybielania zębów. Idealne rozwiązanie dla ludzi, którzy dbają o swój uśmiech i cenią swój czas. Pozwala wybielić zęby nawet o 12 odcieni w przeciągu 1 godziny lub ponad 7 w 30 minut!*

Podczas zabiegu lekarz zabezpiecza dziąsła i nakłada żel wybielający na całą powierzchnię zębów. W celu przyspieszenia procesu wybielania, zęby poddawane są naświetlaniu przy pomocy łuku plazmowego Sapphire® PAC ze specjalnym kryształem, który równomiernie rozprowadza światło na powierzchni zębów. Wybielanie gabinetowe odbywa się zawsze pod kontrolą lekarza stomatologa w gabinecie stomatologicznym.

Zabieg wybielania gabinetowego systemem LUMIBRITE jest całkowicie bezpieczny i nie powoduje nadwrażliwości zębów.

* pomiar kolorów został dokonany przy pomocy kolornika Bioform

C Z Y M   J E S T   W Y B I E L A N I E   D O M O W E ?

Wybielanie domowe ustępuje nieco metodzie gabinetowej pod względem skuteczności, jednak wielu pacjentów na całym świecie decyduje się na tę właśnie metodę ze względu na wygodny sposób aplikowania. Polega ona na noszeniu przez pacjenta szyny z preparatem wybielającym. Metodę tą stosuje się w domu.

Najpierw lekarz wykonuje dopasowaną indywidualnie szynę nazębną, po czym wybiera odpowiednie stężenie preparatu. Pacjent sam decyduje, kiedy chce rozpocząć proces wybielania.

 • każdorazowo przed przystąpieniem do wybielania należy dokładnie umyć zęby pastą do zębów.
 • umieścić cienką warstwę żelu w szynie i nałożyć na zęby tak, aby dokładnie przylegała; nadmiar preparatu zetrzeć chusteczką
 • ilość czasu, przez jaki należy nosić szynę, jest podana poniżej
 • po zakończonym zabiegu dokładnie umyć zęby pastą z fluorem, a szynę dokładnie wyczyścić i umieścić w specjalnym pojemniku

Aby otrzymać optymalny rezultat, szynę z żelem wybielającym należy nosić:

 • preparat o stężeniu 22%: 1 lub 2 razy dziennie 1 - 2 godziny przez okres 14 dni lub do momentu uzyskania pożądanego efektu
 • preparat o stężeniu 32%: 1 raz dziennie przez 3 minuty przez okres 14 dni lub do momentu uzyskania pożądanego koloru

Na okres stosowania zabiegów wybielania należy:

 • unikać picia nadmiernej ilości kawy, herbaty i wina
 • ograniczyć palenie papierosów
 • nie spożywać kwaśnych pokarmów

UWAGA: Podczas noszenia szyny z żelem wybielającym nie należy pić ani spożywać posiłków.W razie problemów lub wątpliwości należy zwrócić się do swojego stomatologa.

J A K   U T R Z Y M A Ć   E F E K T   W Y B I E L A N I A ?

Każda metoda wybielania systemem LUMIBIRITE sprawi, że zęby już na zawsze pozostaną jaśniejsze, jednakże barwniki znajdujące się w niektórych pokarmach i napojach mogą spowodować przebarwienia. Aby tego uniknąć, co 6 miesięcy należy zgłaszać się na wizyty kontrolne i profesjonalne czyszczenie zębów do gabinetu dentystycznego oraz dbać o prawidłową higienę jamy ustnej.

Jako suplement kompleksowego programu higieny jamy ustnej polecamy zwalczającą osady, przeciwpróchniczną pastę do zębów Sapphire Brilliance.

W razie problemów lub wątpliwości należy zwrócić się do swojego stomatologa.