Linia Oakley

Oakley to oprawy okularowe o najwyższym światowym standardzie, zapewniają perfekcyjne widzenie i estetyczny wygląd.

Współpraca między producentem lup zabiegowych SurgiTel i firmą Oakley zaowocowała połączeniem świetnej optyki z najwyższej jakości oprawami okularowymi, co jest gwarancją doskonałego widzenie, stylu i komfortu pracy. Linia lup SurgiTel Oakley oferuje największy wybór opraw okularowych oraz zakres powiększenia (2.5x – 8.0x).

Rezultatem współpracy SurgiTel i Oakley jest połączenie opatentowanych rozwiązań ergonomicznych lup oraz rozwiązań konstrukcyjnych opraw.

Dlaczego oprawy Oakley?

Najlepsza konstrukcja opraw: Oprawy Oakley wykonane są z lekkiego, absorbującego uderzenia materiału, co gwarantuje najwyższą trwałość i komfort wymagane przez profesjonalnych sportowców i lekarzy z różnych dziedzin medycyny.

Najlepsze dopasowanie: Opatentowany system trzypunktowego podparcia oprawek Oakley zapewnia wysoki stopień komfortu oraz precyzyjne utrzymanie soczewek w linii wzroku. Oprawka obejmuje całą twarz zapewniając dodatkowe oparcie i komfort. Do opraw Oakley można zamontować oświetlenie lub kamerę video.

Najlepsze szkła okularowe i ochrona wzroku: Wytrzymałość szkieł okularowych została potwierdzona w testach uderzeniowych ANSI (ang. American National Standards Institute – instytucji ustalającej normy techniczne obowiązujące w USA). W testach „Dużej masy” i „Dużej prędkości” szkła okularowe Oakley osiągnęły doskonałe rezultaty. Duża czystość optyczna pozwala na zobaczenie obrazu wyraźniej, ostrzej i bez powiększenia, które oferują zwykłe szkła działające jak szkła korekcyjne. Dzięki czystej optyce przedmioty widziane są dokładnie w miejscu, w którym się znajdują, obraz nie jest przesunięty, jak w przypadku szkieł gorszej jakości:

  • Test na czystość optyczną: Należy narysować trzy równoległe linie tak, aby znajdowały się blisko siebie a następnie odsunąć się. Po odsunięciu się dość daleko, linie zlewają się. Z lupami gorszej jakości, linie zaczynają się zlewać w bliższej odległości, zmniejszając odległość ostrego widzenia.
  • Test na czystość obrazu soczewek (z www.oakley.com):
lupy oakley

Oakley

inne lupy

Inne szkła