Ultra-Access™

ultra-access

Ultra-Access oferuje szereg możliwości!

Korzystając z turbiny Ultra-AccessT wcale nie trzeba rezygnować z możliwości, jakie oferują tradycyjne końcówki turbinowe. Ultra-Access posiada możliwość zmiany wiertła na przycisk, jest dpstępna z szybkozłączką lub bez i posiada podwójny system światłowodowy.

Aby przejrzeć wyniki badań, kliknij tutaj.

"Buzię szerzej proszę" to już przeżytek!

Najmniejsza główka z dostępnych, pozwala sięgnąć głębiej i widzieć więcej!

ultra-access

Wykonywanie precyzyjnych zabiegów w trudno dostępnych obszarach jamy ustnej lub u pacjentów, którzy nie są w stanie szeroko otworzyć ust to problemy, z jakimi stomatolog spotyka się niemal codziennie. Niewiarygodnie mała główka w końcówce turbinowej Ultra-Access eliminuje tę niedogodność, ponieważ jej unikalne rozmiary pozwalają na dotarcie wszędzie tam, gdzie nie było to możliwe przy użyciu tradycyjnych końcówek, jednocześnie nie zasłaniając pola widzenia.

Wytrzymała jak każda inna!

To niewiarygodne, ale końcówka Ultra-Access wykorzystuje ten sam system łożyskowania co pozostałe modele. Niezależne testy dowiodły, że system ten jest trwalszy od jakiegokolwiek innego systemu łożyskowania produkowanego przez wiodące firmy. Dodatkową zaletą modelu Ultra-Access są zaciski SuperChuck oparte na technologii węglików spiekanych.